strona główna | mapa strony | kontakt

wielkanoc

ostatnio dodane oferty hoteli na wielkanoc
wielkanoc, święta wielkanocne Hotel Rigga
Władysławowo

Oferta na Wielkanoc 2013

wielkanoc, święta wielkanocne Hotel Zawrat
Białka Tatrzańska

Oferta na Wielkanoc 2013


wielkanoc, święta wielkanocne DW Słoneczna
Ustka

Oferta na Wielkanoc 2013

wielkanoc, święta wielkanocne Słoneczny Dwór
Krynica Morska

Oferta na Wielkanoc 2013


wielkanoc, święta wielkanocne Hotel Anek
Mrągowo

Oferta na Wielkanoc 2013

wielkanoc, święta wielkanocne Hotel Polaris
Szczawnica

Oferta na Wielkanoc 2013

Nadchodzi długo oczekiwany weekend wielkanocny. W tym roku Wielkanoc przypada w kwietniu. Jest to najstarsze i najważniejsze święto dla chrześcijan.
Wielkanoc Święta Wielkanocne (Pascha) upamiętnia śmierć oraz zmartwychwstanie Jezusa. Coraz częściej w Wielkanoc polskie rodziny wyjeżdżają za miasto. Popularną formą spędzania tego czasu jest weekend w spa, krótki pobyt nad morzem lub w górach. Weekend świąteczny to także doskonały pretekst aby spędzić Święta Wielkanocne w dworku, zamku bądź pałacu. Hotele w zabytkach coraz częściej przyciągają klientów wysokim standardem oraz atrakcjami. Tradycyjnie popularne jest spędzanie wielkanocy na mazurach lub nad jeziorem.

Od niedawna modne jest spędzanie świąt w hotelu. Oferty hoteli na wielkanoc, przygotowane pakiety są bardzo atrakcyjne cenowo. Jest w czym wybierać! Mimo to wierszyki na Wielkanoc, życzenia wielkanocne, do tego kulinarne przepisy wielkanocne to już nasza tradycja.

Najpopularniejsze kierunki na wielkanoc to: (góry) Zakopane, Białka Tatrzańska, Kraków, Wisła, Szczyrk, Karpacz, Ustroń, Szklarska Poręba, Szczawnica, Krynica-Zdrój, Nowy Sącz (nad morzem) Świnoujście, Międzyzdroje, Dziwnów, Łeba, Niechorze, Kołobrzeg, Darłowo, Ustka, Jastrzębia Góra, Władysławowo, Jurata, Hel, Gdańsk, Sopot, (mazury) Olsztyn, Giżycko, Mrągowo, Mikołajki oraz Poznań, Toruń, Zamek Książ, Bieszczady, Beskidy.

Już otwarte!

Portal z ofertami hoteli na Wielkanoc już działa, zapraszamy wszystkich do dodawania swoich ofert! Cena zamieszczenia reklamy to tylko 100 PLN netto!


wielkanoc nad morzem | wielkanoc w górach | wielkanoc w spa | wielkanoc na mazurach